Kõik tooted on kohe olemas! Tarne 1-3 päeva!

Kõige kiiremini saab ostu sooritada läbi e-poe. Tellimuse tegemiseks võib kirjutada ka meie Facebooki lehe postkasti, meilile info@kleidike.ee või helistada 53327846. Vali endale meelepärane! :)

 

Tallinnas saab riideid proovima tulla meie stuudiosse aadressile Suur-Patarei 9. Kontakti alt leiad täpsemad ajad ja info.

Kui tekib probleeme kodulehelt ostmisega, siis võib julgelt kirjutada meile Facebooki postkasti või meilile info@kleidike.ee

 

 

MÕÕDUD

 

Soovitame alati mõõte kontrollida!

Kõik mõõdud oleme võtnud käsitsi riiete pealt. Tavaliselt paneme mõõdud vahemikena venitamata ja venitatud olekus. Näiteks rinnaümbermõõt 80-88 cm tähendab, et kleit sobib selles vahemikus rinnale, kuid tuleb arvestada, et 88 cm rinnaümbermõõduga inimesele on kleit rinnust ümber, 80 cm aga vabamalt.

Enamik meie kaupa on Inglismaalt, see tähendab, et toodetel on üldjuhul peal Inglismaa suurused (UK). Kodulehele oleme lisaks Inglismaa suurustele märkinud juurde ka Euroopa suurused XS, S, M, L, XL jne. Kui meile tundub, et toode ei vasta suurusele, siis oleme selle mõõdutabelisse kirja pannud.

Et oleks suurem tõenäosus, et asi ikka sobib, tuleb enne ostu end kindlasti üle mõõta ja veenduda, et soovitud toode mõõtude poolest sobib. Ei ole kahjuks ühest suuruste tähistamise viisi ja erinevate lehtede suurused võivad omavahel natuke erineda. 

 

 

MAKSEVIIS

 

Pangalingiga

Kõige kiirem ja mugavam viis on tasuda tellimuse eest pangalingiga. Meil on olemas kõik pangad. Pangalinkide vahendaja on firma ESTO AS.

 

Ülekandega

Arvelt leiad meie kontonumbri (see on olemas ka kodulehel "Kontakt" all). Selgituseks palun märkida tellimuse number. Tellimuse tasumise aeg on 24h arve väljastamise hetkest. (Oleme arvestanud, et teisest pangast liigub ülekanne aeglasemalt.)

 

Sularahas

Kui kättesaamise viisiks oled valinud tulen ise järele Tallinnas, siis peale telimuse vormistamist tuleb e-mailile kiri kättesaamise infoga (võid ka julgelt ise meiega ühendust võtta.) Maksta saad kohapeal sularahas. 

 

 

KÄTTE TOIMETAMINE

 

Kui tellid vähemalt 50€ eest, siis on kätte toimetamine Omniva, Smartposti või DPD-ga tasuta!

Tellimused postitame hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Üldjuhul viime tellimusi posti ka nädalavahetusel.

 

Tulen ise järele Tallinnas

 

Kaubale on võimalik ise järele tulla meie stuudiosse aadressile Suur-Patarei 9. Soovi korral saab ka proovida ja teisi asju vaadata. Aeg tuleb eelnevalt kokku leppida. (Kui tellimus on tehtud kodulehelt, siis võtame ise ühendust.)

 

 

SmartPost

SmartPost toimetab pakid sobivasse pakiautomaati 1-2 päeva jooksul maksumusega 2.79 EUR.

SmartPost pakiautomaatide asukohti näed:  http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

 

Omniva

  • Pakiautomaati

Omniva toimetab pakid sobivasse pakiautomaati 1-2 päeva jooksul maksumusega 2.99 EUR.

Pakiautomaatide asukohti näed aadressilt: https://www.omniva.ee/era/kaart

 

  • Postkontorisse 

Omniva toimetab pakid sobivasse postkontorisse 2-4 päeva jooksul maksumusega 4.50 EUR.

Postkontorite nimekirja näed aadressilt: https://www.omniva.ee/era/kaart

 

DPD

DPD toimetab pakid sobivasse pakiautomaati 1-2 tööpäeva jooksul maksumusega 2.79 EUR.

NB! DPD nädalavahetusel automaate ei tühjenda, palume sellega arvestada! 

DPD pakiautomaatide asukohti näed: https://www.dpd.com/ee/et/pakiautomaatide-nimekiri/nimekiri/ 

 

Palume pakiautomaatide/postkontori puhul juurde kirjutada, millisesse pakiautomaati/postkontorisse pakki soovite. Pakiautomaadi/postkontori nime võib saata ka meiliga. Kui automaati/postkontorit pole märgitud, siis saadame paki automaatselt Sinu kodule lähimasse pakiautomaati.

 

Eesti Post

Eesti Posti standardpakk maksab 3.90 EUR. Pakk toimetatakse kohale 2-4 tööpäevaga. Tavaliselt saabub pakk postkontorisse ja teade tuleb sõnumina, seejärel saab sellele postkontorisse järele minna.


 

 

Mõõtudes võib esineda kuni 2 cm erinevusi tegelikust suurusest.

Toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga ekraani seadistustest! 

Küsimuste korral kirjutada info@kleidike.ee või helistada 53327846.